Trwa otwarta rejestracja na HotZlot 2013.
Chęć udziału może zgłosić każdy kto posiada konto w
portalu dobreprogramy.pl

FAQ
1. Kto może zarejestrować się na ColdZlot?

Na ColdZlot mogą zarejestrować się wyłącznie osoby, które otrzymały imienne zaproszenia i które w chwili rozpoczęcia spotkania będą miały ukończone 18 lat.

2. Czy uczestnictwo w ColdZlocie jest płatne?

Opłata za udział w konferencji ColdZlot 2018 wynosi 1 zł od osoby ;)

3. Jak będzie wyglądać procedura rejestracyjna?

Każda osoba, która otrzyma imienne zaproszenie powinna dokonać zgłoszenia chęci udziału w ColdZlocie na stronie www.coldzlot.pl.

Po zgłoszeniu chęci udziału w ColdZlocie, drogą mailową wysyłane jest potwierdzenie.

4. Czy organizatorzy zapewniają hotel osobom spoza Wrocławia?

W tym roku nie planujemy zapewniać uczestnikom noclegu, mamy jednak nadzieję, że ze względu na dużą liczbę przeróżnych opcji noclegowych we Wrocławiu, nie będzie stanowić to dużego problemu. Jeśli ktoś z jakichś powodów będzie potrzebował pomocy w tym zakresie, koniecznie prosimy o kontakt z redakcją.

5. Czy podczas ColdZlotu będzie zapewnione wyżywienie?

Zapewniamy uczestnikom poczęstunek podczas sobotnich prezentacji, a także pokrywamy koszty imprezy integracyjnej wieczorem (jedzenie, piwo). Atrakcje niedziele rozliczamy już każdy za siebie, będzie to wyjście spontaniczne i razem uzgodnimy co wtedy będziemy robić.

6. Czy napoje alkoholowe będą płatne dodatkowo?

Stawiamy piwo podczas wieczornej imprezy w sobotę. Poza tym, Wrocław oferuje mnóstwo opcji alkoholizowania się na każdą kieszeń ;)

7. Zarejestrowałem się, ale jednak nie mogę przyjechać

Osoby, które dokonały zgłoszenia rejestracyjnego, ale z różnych przyczyn nie będą mogły jednak uczestniczyć w ColdZlocie, zobowiązane są do możliwie najszybszego powiadomienia organizatorów drogą mailową na adres rejestracja@coldzlot.pl.

Uwaga! W przypadku braku powiadomienia przed rozpoczęciem ColdZlotu zastrzegamy sobie możliwość obciążenia osoby, która zarejestrowała się ale nie przybyła, połową rzeczywistych kosztów rezerwacji miejsca (wynajęcie sali, koszty organizacyjne) tj. kwotą w wysokości 200 zł. Wyjątkami będą sytuacje gdy brak powiadomienia był wynikiem potwierdzonego przypadku losowego bądź przyczyny niezależnej od danej osoby.

8. Mam inne pytanie

W przypadku innych pytań prosimy o bezpośredni kontakt z organizatorami drogą mailową na adres rejestracja@coldzlot.pl.

Pomocne mogą być ponadto wątki na forum dotyczące ColdZlotu, a także regulamin (PDF).

 
Poprzednie ColdZloty: 2014, 2015, 2016, 2017